м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, 4 корпус ХНУ, ауд. 4-416

9 лютого 2021 року викладач кафедри права, кандидат юридичних наук Світлана Миколаївна Логінова взяла участь у телепередачі  «Ранковий гість».

Журналістів насамперед цікавили питання про підписаний 1 лютого цього року Меморандум про співпрацю між Хмельницьким апеляційним судом та Хмельницьким національним університетом. Світлана Логінова проінформувала, що ініціатором укладання цього документу виступила кафедра права Хмельницького національного університету з метою налагодження прямих зв’язків між судом та студентською молоддю, здійснення просвітницької роботи, спрямованої на підвищення правосвідомості студентів та формування правової культури майбутнього покоління. Так як в університеті  здійснюється підготовка студентів за спеціальністю «Право», така співпраця, спілкування студентів з суддями, ознайомлення як  з організацією конкретного судового процесу, так і з роботою суду в цілому є досить важливою. Це  прогресивний, інтелектуальний напрямок в поєднанні освітньої програми з практичною діяльністю. І, на думку колишнього судді, це унікальне поєднання, яке дасть позитивні результати як для викладацького складу, так і для студентів.

Також Світлана Логінова розповіла, як буде на практиці виконуватись план заходів, розроблений додатком до цього Меморандуму, а також про те, як допомагає у викладацькій діяльності практичний досвід роботи суддею. Зупинилась і на діяльності створеної в університеті юридичної клініки, робота в якій надає студентам прекрасну можливість набувати практичних навичок за фахом.

Post Author: Наталія Петляк