м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, 4 корпус ХНУ, ауд. 4-416

20 березня 2020 року на платформі ZOOM відбулось дуальне заняття доцента кафедри права Когут Ольги Володимирівни з навчальної диcципліни «Судові та правоохоронні органи України» на тему «Організаційні основи судоустрою. Місцеві та апеляційні суди» зі студентами першого курсу групи Право-19-1.

В занятті прийняла участь суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Логінова Світлана Миколаївна. Також був присутній завідувач кафедри права Вавринчук Микола Пророкович. 

На початку семінарського заняття суддя Логінова С.М. наголосила, що кожний юрист повинен вміти визначити суд, компетентний вирішити певний правовий спір. Це може правильно зробити лише той юрист, який бездоганно знає, як організована система судів. Логінова С.М. ознайомила студентів з організацією роботи Хмельницького міськрайонного суду, процесом підготовки до розгляду цивільних справ, особливостями процедури судового засідання та його фіксації, порядком підготовки протоколів і судових рішень.

Студенти з великою увагою слухали суддю, задавали питання щодо особливостей професійної діяльності, розповідали про зроблене практичне завдання щодо складання схеми «Система судоустрою України». Було вирішено ряд практичних завдань щодо визначення предметної та інстанційної юрисдикції конкретних справ.

Викладачі кафедри права та студенти щиро подякувало судді Логіновій С.М. за участь у практичному занятті. Такі семінари відіграють надзвичайну велику роль у підготовці кваліфікованих фахівців-юристів.

Post Author: Наталія Петляк