Site Loader

22 листопада 2019 року студенти-першокурсники спеціальності «Право» Хмельницького національного університету відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку, де ознайомилися з її структурою та правилами користування. Зокрема, заступник директора з внутрішньо бібліотечних питань О.О. Баворовська навчала студентів правилам користування фондами книгозбірні, ознайомила з системою каталогів і картотек та із способами пошуку інформації.
Заступник директора з наукової роботи та інформатизації В.В. Маковська ознайомила студентів з новітніми технологіями, які впроваджуються у бібліотечні процеси, що відкривають доступ до електронних ресурсів та надають інші сучасні послуги користувачам. Студенти довідалися про багатогранну діяльність бібліотеки, яка пропонує різноманітні заходи для тих, хто займається науковою роботою, здобуває фах чи прагне розширити світогляд.
Бібліотекарі побажали студентам успіхів у навчанні, здоров’я, миру, добра і висловили побажання постійно відвідувати бібліотеку для навчання та професійного зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =