Site Loader

Студенти-майбутні юристи та викладачі  кафедри  права Хмельницького національного університету 22 листопада 2019 року взяли участь у науково-практичній конференції «Права людини» з нагоди 71-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Захід за ініціативою Громадської організації «Подільська правова ліга» проводився на базі апеляційного суду Хмельницької області.

Відкриваючи конференцію, голова правління Громадської організації «Подільська правова ліга» А.П. Місяць відзначив, що громадянське суспільство в Україні надзвичайно активне і відіграє важливу роль у нагляді за дотриманням прав людини. Він заявив: «Ми переконані, що реформований та ефективний сектор цивільної безпеки, побудований довкола дотримання прав людини, може стати наріжним каменем функціонуючого демократичного суспільства» та запросив учасників до інтерактивних обговорень.

Після перегляду документального фільму мандрівного міжнародного фестивалю «Чистильщики» про захист прав людини в мережі Інтернет, цю проблему обговорили судді апеляційного суду, співробітники Головного управління поліції в Хмельницькій області, викладачі і студенти Хмельницького національного університету і університету управління та права. Основною темою для обговорення стало визначення  правових засобів, та механізмів з врахуванням минулого досвіду нагляду за дотриманням прав людини, а також ефективних дій на базі взаємної довірити громадянського суспільства та державних органів влади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 2 =