Site Loader

15 листопада 2019 року відбулась зустріч студентів спеціальності «Право» Хмельницького національного університету з керівниками підрозділів Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області.

Під час діалогу обговорювались питання особливостей діяльності СБУ, а також перспектив працевлаштування в її органах.

Звертаючись до студентів, керівник кадрового апарату Управління С.М. Антосіна наголосила, що для побудови успішної кар’єри, зокрема і в органах державної безпеки, сьогодні необхідно мати хороші та глибокі знання: «Співробітник спецслужби передусім має бути патріотом і добрим фахівцем, здатним за своїми діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров’я ефективно виконувати функціональні обов’язки. Критерії відбору кандидатів у нас надзвичайно високі».

Керівники підрозділів Управління зазначили, що працівники регіонального органу безпеки брали активну участь в антитерористичної операції на сході України з перших днів її проведення. Окрім виконання поставлених завдань відповідно до компетенції, офіцери сприяють діяльності органам державної влади, протидіють розвідувально-диверсійним групам і терористичній діяльності. Вони навели конкретні приклади затримання злочинних груп і проведення шпигунських операцій та запевнили майбутніх юристів про те, що СБУ систематично вживає заходів із попередження провокаційних виявів на території області.

Post Author: Наталія Петляк